Frako Capacitor 240 V, 1 kVAR, 3-Phase, 2.4 A (LKT-1-240-DD60)
Brand:
FRAKO
Model:
LKT-1-240-DD60
Condition:
New
0 Customer Reviews
Out Of Stock
Adding to cart… The item has been added
  • Sold individually. Standard pack quantity is 9. Order in multiples of 9 when possible.
  • 240 V
  • 3 x 15.3 uF
  • 1 kVAR
  • 2.4 A